Ücretsiz wordpress oyun sitesi temaları

Günümüzün hızla büyüyen oyun sektörü ile artan ihtiyaçlar doğrultusunda bugün hemen hemen tüm online oyuncular kendi bloglarını ve sitelerini yapma  arzusu içindeler.  Bununla birlikte internet dünyasında tonla çöplük haline gelmiş oyun bloglarının yanı sıra ciddi oyun analizleri, bilgi edinme ve oyun deneyimlerini paylaşan ciddi sitelerde mevcut.

Bu tarz ciddi ve fanatik oyun severlerin bir çoğunun yönlendiği sistem yine hazır bloglar olduğu gibi  wordpress alt yapısı da ciddi anlamda talep karşılamaktadır.  Deneyimlerime ve yaptığım araştırmalara göre iyi anlamda hit alan ve bu hiti ciddi reklam kazancına çeviren siteler ve bloglar gördüm. Tamamına yakını hazır blog, wordpress ve oyunlar için yazlmış diğer hazır scriptler oluşturmaktadır.

Bizde bu etapta oyuncular için derlenmiş iyi wordpres oyun temalarını inceleyip beğenilerinize sunalım dedik.

En iyi 5 WordPress Oyun Teması

YouIt

Themeisle tarafından sunulan responsive güzel ve seo uyumlu bir wordpress teması. Güçlü tema yönetim paneli ile ciddi değişiklikler yaparak sitenize profesyonel ve modern bir görünüm sağlayabiliyorsunuz. Themeisle firması temanın hem ücretsiz hemde premium sürümünü kullanıcılara sunuyor. Kurduğum ücretsiz demo sürümünde bir çok işlemi rahatlıkla gerçekleştirip, bir çok eklentiyi de kullanabildim.

DOWNLOAD VE DEMO

HellFire

Hellfire grafik olarak iyi görünümlü ve teknolojik açıdan iyi bir tema,WooCommerce eklentisi  ile birlikte sunulan temamız ücretsiz edinebileceğimiz profesyonel görünümlü ve oyuncuların bir çok ihtiyacına cevap verebilecek nitelikte.

DOWNLOAD VE DEMO

MH Joystick Lite 

MH Joystick Lite, benimde farklı bir içerikte kullandığım oyun web sayfaları, bloglar veya dergi siteleri için estetik olarak tasarlanmış, tamamen mobil ve tablet duyarlı bir responsive hazır WordPress Temasıdır. Bu tema, görsel açıdan yüksek etkiye sahip, çok canlı ve tüm kullanıcılar için ilgi çekici bir görünüm sunuyor.

DEMO VE DOWNLOAD

Paraxe

Koyu renkli arka planı, çok şık ve ikna edici bir şekilde orijinal bir görünüm kazandırıyor. Bu gelişmiş ve modern görünümlü temayı kullanarak tüm kullanıcılarınıza çok etkileyici ve zamansız bir deneyim yaşatabilirsiniz.
Tam Geniş Düzen, Öne Çıkan Resimler ve Görüntü Üst bilgileri gibi ekstra özellikler kurulum ve dizayn aşamamız da bize hız kazandırıp işimizi kolaylaştırıyor. Bu çarpıcı tema, WordPress’in en yeni sürümü ile uyumludur.

DOWNLOAD VE DEMO

Underfire

Yine profesyonel bir tema yönetim paneliyle gelen underfire temamız, işimizi kolaylaştıracak bir çok hazır bileşenin yanında oyun sunumlarımızı ve tanıtımlarımızı sağlayacak bir jQuery slider eklentisiyle beraber sunuluyor.

DOWNLOAD VE DEMO

Yukarıda bahsedilen Oyun Temaları, WordPress’de bulunan en çarpıcı oyun siteleri ve blogları geliştirmenize yardımcı olabilecek en iyi ücretsiz wordpress oyun temaları  seçenekleridir. Tüm temalar kullanıcı dostu tasarımı ve kolayca görsel olarak çekici ve seo uyumlu bir web sitesi oluşturmak için kullanabilirsiniz. Yine bu makale altında bulduğum ve test ettiğim oyun temalarını eklemeye devam edeceğim.