Neden WordPress Hosting ?

Bir web sitesi oluşturmayı düşünüyorsanız, bir WordPress hosting almayı yazımızın başında şiddetle tavsiye ediyoruz. Peki neden normal bir hosting servisi değilde wordpress hosting ?

Çoğu web sunucusu, optimize edilmiş veya yönetilen bir ortam olması için bir çeşit WordPress hosting hizmeti sunar. Her iki şekilde  WordPress için özelleştirilmiş platformlara sahiptir. Her birinde, wordpress önceden yüklenmiş olarak gelir, bu yüzden standart bir hosting ortamı kullanırken  yaptığımız WordPress kurulumunu indirip kurmak zorunda kalmıyoruz.

Wordpress Hosting

WordPress Hosting

Hosting Firmasına bağlı olarak, otomatik veri yedeklemeleri, sayfa önbelleği ve otomatik wordpress güncellemeleri gibi çeşitli site dostu özelliklerin keyfini çıkarabilirsiniz.Farklı web hosting firmalarında, optimize edilmiş veya yönetilen kurulumda zaten bulunan özellikleri kopyalayabilecek veya sitenizin performansını olumsuz yönde etkileyebilecek bazı eklentilerin kısıtlandığını göreceksiniz.

Bu yüzden hem hız optimizasyonları wordpress için ayarlanmış hız ve cache eklentileriyle uyumlu ve performan gösterecek wordpress hostingle işe başlamanızı tavsiye ederiz.

WordPress hosting kullanıcıları aynı zamanda hosting servisince oluşturulmuş wordpress destek ekibiyle sizlere da hızlı ve profesyonel destek sağlayacaktır.

Bunun yanında birçok WordPress hosting firması artık arama motorlarının olmazsa olmaz dediği SSL güvenlik sertifikasını ücretsiz vermekteler.

Hatta biraz daha araştırma yaparsanız wp hosting satın aldığınızda ücretsiz alan adınızı tescil edecek firmalarda bulabilirsiniz.

  • WordPress Kurulum ve güncellemelerinin otomotik yapılması
  • Hız Optimizasyonu
  • Cache ve ön bellekleme uyumu
  • WordPress eklenti ve temalarının sorunsuz çalışabilmesi
  • Ekonomik anlamda diğer hosting servislerinden ucuz olması

Wp hosting kullanmamız için başlıca sebeplerdir.

Biz bu yazımızda tamamen tarafsız olarak kendi tecbülerimizle oluşturduğumuz listeyi size tavsiye edeceğiz.

www.turhost.com

www.hostinger.web.tr

www.alastyr.com

www.veridyen.com

www.natro.com

Tabiki listemiz araştırma yaparak ve tecrübe ederek uzayabilir.  Biz test ettiğimiz ve tecrübelerimizin bulunduğu hosting firmalarını size tavsiyede bulunduk. Sizde önereceğiniz wp hosting firmalarını yorum bölümüne eklerseniz listeye dahil ederiz.  Bol içerikli ve başarılı günler temennimizle.