Evden eve nakliyat web siteleri veya taşıma, kargo firması web siteleri için Tema incelemesi

Son zamanlarda internet üzerinde hızla yayılan evden eve nakliyat web siteleri veya taşıma, kargo firması web siteleri dikkatinizi çekmiştir. Taşımacılık, kargo ve lojistik sektörü için bir web sitesi olmazsa olmazdır. Çünkü insanlar bu tarz bir hizmete ihtiyaç duyduklarında mutlaka internetten çevrelerindeki firmalara göz atmak isterler. Benim araştırmalarıma göre wordpress tema sektörü bu konularda hayli zengin. Biz yinede bu sektörde öne çıkan ve günümüz modern wordpress temaları klasmanına uygun evden eve taşımacılık veya kargo firması web siteleri için birkaç temayı inceleyip tavsiye edelim.

Bu konuda benim gözüme çarpan ve yapılan en büyük yanlışlık bu tarz hizmet veren firmaların web sitelerin de anasayfa da hemen iletişim adres ve telefonlarını verip kullanıcının anında web sitesini terk etmesini sağlamak. Oysaki kullanıcının web sitenizde kalıp, firma ve yapılacak hizmet hakkında bilgi sahibi olması gerekir. Çünkü taşıma ve kargo konusunda hassas olan insanlar bu konuda bilgi sahibi olmak isterler. Buda websiteniz de kalma oranını arttırır.

Bu tarz yerel hizmet veren siteler için tabi ki local seo yapılması gerekir. Yine yapılan en büyük yanlış bu tarz sitelere genel yani ülke bazında seo çalışması yapılmasıdır. Oysaki mersinde evini taşıtmak isteyen birisi İstanbuldaki firmaya işini vermez. Bunun için local seo yazımıza göz atmanızı tavsiye ederim.

Şimdi gelelim bir evden eve taşımacılık yada kargo firmasının web sitesinde kullanabileceğimiz temalara… Birçok ücretsiz wordpress temasını bu sektöre uyarlayabiliriz, ama biz hali hazırda olan temaları inceleyelim.

Logistic WordPress Theme

Transcargo

 

 

Cargo

 

Movers and Packers Pro

 

Movers

Logistic

 

Bunlar piyasadaki en populer temalar, inceledikçe evden eve taşımacılık, kargo ve nakliyat web siteleri için tema eklemeye devam edeceğim.