Çok Amaçlı WordPress Teması

WordPress internet sitelerinin yüzde 27’sinden fazlasının tercihi olan bir yazılımdır.

WordPress, site eklentileri ve şablonları ile güzel siteler ve bloglar oluşturmanıza imkan tanır. Eklentiler ve bileşenlerle sitenize işlevsellik de ekleyebilirsiniz.

WordPress, bir firma bir web sitesi veya kişisel bir blog için size sınırsız imkan ve yaratıcılık tanır.
WordPress, sitenizi zahmetsizce kurmanıza yardımcı olabilecek sınırsız sayıda temaları da desteklemektedir.
Temalar, çoğu zaman, seyahat ve turizm sitesi veya portföy siteleri gibi belirli bir web sitesinin türüne uyacak şekilde tasarlanır ve belirli birsektör için gerekli özellikler yüklenir. Örneğin, WordPress için bir müzik teması, siteniz için bir müzik çalar ve playlist eklentileri sunacağınızdan bir şirket web sitesine çok fazla uyumlu olmayacaktır.
Artık, sektörel ihtiyaçlar doğrultusunda tasarlanmış temalar pek hoşunuza gitmeyebilir. Belki de tüm ihtiyaçları karşılayabilecek bir tema arıyorsunuzdur.
Çok amaçlı temalar, eklentilerle zenginleştirilmiş ve istediğiniz herhangi bir siteyi yapmanıza yardımcı olacak şablonlardır.
Burada tamda ihtiyaçlarınız doğrultusunda çok amaçlı bir temayı inceleyeceğiz. H-code, çok amaçlı bir WordPress teması olmasının yanında güçlü ve özelleştirilebilir yapısıyla dikkat çekiyor. Bu tema, tüm sektörlere ve kişisel bloglara uyacak şekilde eklenti ve bileşenleri kullanılarak iyi işler çıkartabilir. Temamız 60 dolarlık bir fiyat etiketi ile geliyor ve çok amaçlı bir tema olmasına rağmen, esasen ajanslar, işletmeler veya freelancers’ lar için vazgeçilmez özelliklerde.

DOWNLOAD VE DEMO