Themeforest Mobilya Satış ve ve Tanıtım Temaları

Günümüz internet çağında insanlar artık evlerine alacakları herşey için internet siteleri üzerinden bilgi, fiyat ve model araştırması yapar hale geldiler. Pek çoğumuz dışardan görerek aldığımız ürünlerin bile sonradan internet üzerinde mutlaka farklı fiyat ve model araştırmasına girmişizdir.

İşte ev ve ofis mobilyaları konusunda internet alışveriş sektörü ciddi anlamda önem kazanmaktadır. Bu bağlamda dünyanın en iyi web site tema pazarlamacısı Themeforest’ in portfolio’sun da bulunan mobilya satış web sitesi temalarına ( Furniture WordPress Themes) göz atacağız.

İlk sırada benim en çok beğendiğim ve hatta kullandığım bir tema.

InteriArt

InteriArt mobilya, ev ve ofis mimarlığı, iç dekorasyon gibi sektörler için bence en ideal, şık ve sade bir tasarım sunuyor. Visualcomposer, woocommerce, , Revolution Slider, WPML multilingual ready plugin, SEO and cross browser eklentileriyle uyumlu ve ayrıca çok şık bir menu yapısıyla geliyor.

Kullanıcı tasarımında kolaylık ve zaman kazandıran şık demoları da import edilebilir durumda.

Demo Download

Dash

Yine modern ve kolay özelleştirilebilir kod alt yapısıyla modern bir mobilya teması.

Visualcomposer, woocommerce, , Revolution Slider eklentileriyle birlikle gelen temamız responsive ve şık sayfa yapısıyla favori bir tema.

Download Demo

 

Mobel

mobel teması bir alışveriş sitesinde olması gereken tüm gereksinimlerinizi karşılayacak bir mobilya satış teması. Wocommerce kullanarak E-Ticaret sitesi kullananlara tavsiye edebileceğimiz bir tema.

Demo Download

 

Canvas-Interior & Furniture Portfolio Theme

Tamamen özelleştirilebilir alt yapısıyla, hem E_ticaret hemde portfolio tarzı ürün katalokları oluşturabileceğimiz bir mobilya teması. fullscree temalı demosuyla gerçekten göz dolduran bir tema.

Demo Download

 

Furniture – WooCommerce WordPress Theme

Themeforest tarafından satılan woocommerce destekli seo uyumlu responsive bir tema.

Demo/Download

Bu temalar bizzat benim kurduğum ve test ettiğim WordPress mobilya temalarıdır. Kurulum yapıp test ettikçe bu link altına eklemeler yapacağım.

wordpressrehberi.net