WordPress ile Hediyelik eşya mağazası hazırlamak ve WooCommerce Custom Product Boxes Eklentisi

WooCommerce, WordPress destekli web siteleri için en popüler ve yaygın olarak kullanılan e-ticaret eklentisidir. Eğer eTicaret siteniz için WooCommerce kullanmayı planlıyorsanız WooCommerce destekli mağazanıza WooCommerce Custom Product Boxes adlı eklentiyle mağazanızı bir level üst seviyeye taşıyabilirsiniz.
Basit bir ifadeyle, bu eklenti, müşterilerinize sitenizdeki beğendikleri ürünleri toplayarak kendi hediye paketlerini oluşturma, bir hediye paketine birden fazla ürünü ekleyebilme ve müşterinin yanı sıra, sizin için de toplu ürün satmanıza olanak sağlar.

Örnek verecek olursak: Sevgililier günün için çiçek sattığınızda müşterinize, hediye paketine çiçeğin yanı sıra sevimli bir ayıcık yada güzel bir kutu çukulata ekleme seçeneği sunuyorsunuz.

Eklenti aynı zamanda özelleştirilmiş hediye paketleri ( 4 LÜ PAKET, 6 LI PAKET ) seçeneğide sunuyor.

Bu şaşırtıcı eklenti, WordPress için harika moduller yaratan Wisdmlabs tarafından oluşturulmuş,.

Yeni proje düşünen webmaster’lar için iyi bir hediyelik eşya mağazası eklentilerinin başında geliyor.

Konuya geri dönersek, bu WooCommerce eklentisi, herhangi bir WooCommerce destekli site için bizce en başta kurulması gereken bir eklenti. Çünkü bu eklenti ile, müşterilere seçtikleri bir ürünün yanında birden fazla ürün seçmek ve bir paket yapmak için, bir seçenek sunmaktasınız. Müşteriyi hiçbir şekilde zorlamıyorsunuz. Dolayısıyla, müşterilerinizin bundan hoşlanacaklarını ve daha fazla gelir elde etmenize yardımcı olacağını eminim.

Bu görüntü ve demoyu incelediğinizde daha iyi fikir edineceksiniz.

Bu eklenti, alışveriş sürecini müşteriler için pürüzsüz hale getirecek ve mağazadan ne tür ürünler seçmek istediğine karar vermek için daha iyi fikirler edinecektir. Aynı zamanda kasa tarafında seçilen ürünlerin türüne bağlı olarak ödeme işleminde ürünlerini yönetebilecek ekleme çıkarma yapabilecektir.

Ürün kutularını oluşturmak için eklentinin özel kutu ayarlarına gidin ve ürün türü olarak özel ürün kutusu seçin ve kutuya eklenebilecek ürün sayısını seçin. Müşteri tarafında müşteriniz kutununun ürün alma sayısına göre seçim yapacak 2 li yada 4 lü hediye paketi seçimi yapacaktır.

Eklentimiz ücretli Premium bir eklenti ama fiyatını fazlasıyla hak ediyor.

 

DOWNLOAD