Web sitenizdeki kullanıcılara destek için WordPress kullanıcı destek eklentilerinden başarılı ve sorunsuz olanları bu başlık altında topladık. Hepimiz, kullanıcı memnuniyetinin başarılı bir işin temelini oluşturduğunu biliyoruz.
Bunun için, bir destek veya ticket sistemi kurmak, müşterilerinizin sizinle iletişim halinde olmasını kolaylaştırır.

1. WP Support Plus Responsive Ticket System

WP Support Plus  Ajax alt yapısı kullanılarak hazırlanmış bu eklenti hemen hemen tüm wordpress temalarıyla uyumdu wordpress destec eklentilerinin başınında gelir.  Hem wordpress admin alanından hemde kullanıcılar için site arayüzünden sınırsız ticket gönderim seçeneği sunuyor, ayrıca e posta desteği ve özelleştirilebilir, eposta şablonları sunuyor.

 

2. Zendesk Support for WordPress

Bir diğer wordpress müşteri yada kullanıcı destek sistemi eklentimizde hiç şüphesiz en çok kullanılan Zendesk kullancı destek eklentisidir. Bu eklenti kullanıcılarınız sitenizin ara yüzünden zendesk yardım masasında oturum açarak sizlere geri bildirim ve anlık destek taleplerini iletmeleri için hazırlanmış profesyonel wordpress yardım masası eklentisidir. Ayrıca widget detyeği ile geliyor.

 

3. WordPress Advanced Ticket System, Elite Support Helpdesk

Profesyonel ve sınırsız diyebileceğimiz sayıda özelliklerle gelen bir destek eklentisi, HTML WYSIWYG editörü, e posta bildirimi, ticket listesi filtreleme gibi başlıca özellikleri mevcut.

4. Awesome Support WordPress Plugin

Awesome Support, WordPress için en kapsamlı destek eklentisidir. Mobil ve tüm wordpress temalarıyla yüzde yüz uyumlu kapsamlı bir destek eklentisidir. Ücretli ve ücretsiz sürümleri mevcut. Ücretli sürümünde birçok eklenti ile birlikle geliyor.

5. WSDesk – WordPress HelpDesk & Support Ticket System

Diğer destek eklentilerinden çok farklı bir wordpress destek eklentisi. WSDesk hakkında söylenecek en iyi şey  ücretsiz sürümünün de E-posta , Sınırsız ticket açma, Performans Analizi ve Raporlar gibi bir dizi premium özellikte paketlenmesidir. Ücretsiz sürüm, tüm ihtiyaçlarımıza cevap verebilecek nitelikte bir wordpress destek eklentisi.

Eklenti arayüzünün kolay kullanılması, geleneksel wordpress yardım eklentilerinin tasarımının dışında farklı bir responsive tasarımının olması gibi bir çok sebep WPDESK eklentisini farklı kılıyor.